*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
امکانات سایت
نام :   
ایمیل :   

نمای حوزه استانها برگزیده, استانها فارس    شماره خبر: ٣٤٧١٢٧     ١١:٤٢ - 1393/05/05     ضرورت تلاش دانشگاه و آموزش و پرورش برای گسترش عفاف و حجابنماینده ولی فقیه در استان فارس مطرح کرد: ارسال به دوست     نسخه چاپي


  ضرورت تلاش دانشگاه و آموزش و پرورش برای گسترش عفاف و حجابنماینده ولی فقیه در استان فارس مطرح کرد:

  ضرورت تلاش دانشگاه و آموزش و پرورش برای گسترش عفاف و حجاب 


  نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به اهمیت برنامهریزی در گسترش عفاف و حجاب در جامعه، بر ضرورت تلاش دانشگاه و آموزش و پرورش برای گسترش عفاف و حجاب تأکید کرد. 

 

به گزارش خبرگزاری حوزه از شیراز، آیتالله اسدالله ایمانی در شورای فرهنگ عمومی استان فارس اظهار کرد: آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی می توانند مرکزی برای رشد و گسترش حجاب و عفاف باشند که این موضوع با برنامه ریزی قابل تحقق است.

وی افزود: اولین قدم برای استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی در گسترش عفاف و حجاب، رعایت حجاب و عفاف توسط خود دبیران و معلمان است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان فارس با بیان اینکه برای برخی کارکنان مؤنث در برخی از شرکتها در بخش خصوصی و اصناف امنیت اجتماعی وجود ندارد، تصریح کرد: آنچه تا امروز در زمینه حجاب و عفاف انجام گرفته است به هیچ وجه راضی کننده نیست و باید همه مسئولین در این زمینه پاسخگو باشند.

آیتالله ایمانی بر برنامهریزی برای محدودیت حضور افراد بیحجاب در بوستانها و پارکها ی شیراز تأکید و خاطرنشان کرد: با جلوگیری و ایجاد محدودیت از حضور افراد بیحجاب در این اماکن، از گسترش و رشد بدحجابی زنان و مردان در بوستانهای شهر جلوگیری میشود.
رئیس شورای عالی حوزه علمیه فارس به اقدامات انجام شده از مسئولان برای مبارزه با روزه خواری و حفظ حریم این ماه مبارک، تصریح کرد: این اقدامات نشان داد که اگر بخواهیم، میتوانیم با اینگونه مسائل برخورد مناسب داشته باشیم.


 


خروج
يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨

 
اوقات شرعی
تصویر برگزیده
گفتگو
بین الملل
گزارش
تازه های نشر

کلیه حقوق برای خبرگزاری حوزه محفوظ می‌باشد.  info@hawzahnews.ir