*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
امکانات سایت
نام :   
ایمیل :   

نمای حوزه استانها برگزیده, استانها فارس    شماره خبر: ٣٥٠٣٣٤     ١٣:١٥ - 1393/06/26     آیت الله ایمانی : ارسال به دوست     نسخه چاپي


  آیت الله ایمانی :

  احیای امر به معروف و نهی از منکر همت صدا و سیما را می‌طلبد 


  نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت : احیا امر به معروف و نهی ازمنکر در صدا و سیمای ما میتواند نقش مطلوبی در جامعه داشته باشد . 

 

آیت‌الله اسدالله ایمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه در شیراز اظهار کرد :با توجه به موقعیت صدا و سیما و رسانه ملی درسطح کشور ، اعم از رسانه ملی و رسانه های استانی و همچنین مخاطبان فراوانی که در مجموعه کشور در اختیارشان می باشد توسعه و حفظ ارزش ها یکی از مسائلی است که باید در دستور کار آنها قرار بگیرد .

امام جمعه شیراز بیان کرد : ما شاهد آن بودیم در مواردی که صدا و سیما برای فضا سازی ورود پیدا کرده ، خیلی زیبا مسئله را دنبال کرده و به نتیجه رسانیده و مشکل را حل و فصل کرده است  اگر معتقدیم عزم جدی که همان عزم ملی و جهادی برای توسعه امر به معروف و نهی از منکر و همگانی کردن و توجه دادن مسئولین به مسئولیتشان از طریق صدا و سیما و طی برنامه های پیش بینی شده و برنامه ریزی شده دنبال بشود نتایج مطلوبی حاصل خواهد شد .

نماینده ولی فقیه در استان فارس اشاره کرد : راهکار ها برای فضا سازی توسط کارشناسان در صدا و سیما  وجود دارد بازخورد برنامه هایشان را نظاره میکنند و می بینند که چه برنامه ای عکس العمل مثبت داشته و چه برنامه ای عکس العمل متوسط و یا منفی و بر اساس آن ما میتوانیم کار بکنیم .

آیت الله اسدالله ایمانی اضافه کرد : شما موارد مشابه را مورد نظر قرار دهید یعنی موقعی که صدا و سیما میخواهد حضور مردم را در صحنه انتخابات پررنگ بکند به چه صورت گزارشات را تهیه و چگونه از امکانات خودش استفاده و چگونه فضا سازی می کند، البته اشارات و عنایات مقام معظم رهبری و مسئولین جای خود را دارد . اما اگر صدا  وسیما به آن توجه نمی کرد قطعا ما این حضور را نداشتیم .

 امام جمعه شیراز خاطر نشان کرد : به نظر می رسد اگر این قضیه در برنامه صدا و سیما قرار بگیرد   و آنچه در عرصه عفاف و حجاب مطرح می کنندخودشان نیز در سریال ها و برنامه های تلویزیونی    به این مساله اهتمام داشته باشند ازتاثیر شگرفی برخوردار خواهدبودو وقتی که فضای امربه معروف و نهی از منکر توسعه پیدا کرد معتقدم به نتیجه مطلوب خواهند رسید . 


 


خروج
يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨

 
اوقات شرعی
تصویر برگزیده
گفتگو
بین الملل
گزارش
تازه های نشر

کلیه حقوق برای خبرگزاری حوزه محفوظ می‌باشد.  info@hawzahnews.ir